Doorgaan naar content
Terug naar alle gemeenten

Terneuzen

Algemeen:

Kerkdiensten 9.30 en 16.00 uur
Geïnstitueerd 1860
Aantal leden per 1 januari 2024 - 358
Aantal doopleden per 1 januari 2024 - 215

Predikant:
Vacant
Consulent:
Ds. J.A. Weststrate
Preses:
P.J. Overbeeke
Lorentzlaan 41
4532 KN Terneuzen
tel. 0115-62 05 90
e-mail: pjoverbeeke@gginterneuzen.nl
Scriba:
M.W. Stouten
Brouwerijstraat 16
4543 CX Zaamslag
tel. 0115-43 60 64
e-mail: scriba@gginterneuzen.nl
Koster:
F.A. Dekker
tel. 06-10 88 36 26
e-mail: koster@gginterneuzen.nl
Psalmberijming: 
Datheen
Kerkblad:
Kerkblad
Redactie en administratie:
tel. 0115-61 91 14
e-mail: redactie@gginterneuzen.nl
Verschijning - 1 x per maand
Jongerenavonden:
tel. 0115-53 05 90
tel. 0115-48 21 91
(zie ook: 'Regio Zeeland')
Jeugdvereniging "Ons Kontakt"
e-mail: jeugdvereniging@gginterneuzen.nl 
Vrijwilligersorganisatie:
Tryfosa
Contactpersoon:
tel. 0115-61 47 93
e-mail: tryfosa@gginterneuzen.nl

IBAN kerk: NL89 RABO 0362 3260 45
IBAN diaconie: NL43 RABO 0392 2042 31
IBAN bouwkas: NL14 RABO 0103 7291 78
Inschrijfnummer Kamer van Koophandel: 20163864
RSIN-nummer: 821991139
               
Voorheen bediend door:
Ds. G. Maliepaard 1889-1894 
Ds. L. Boone 1899-1904
Ds. J.R. van Oordt 1904-1907
Ds. A. Janse 1908-1910
Ds. J. Fraanje 1912-1913
Ds. D.C. Overduin 1915-1918
Ds. B. van Neerbos 1921-1932
Ds. D.L. Aangeenbrug 1950-1960
Ds. J. Pannekoek 1965-1970
Ds. J.A. Weststrate 2009-2014

.

Adres

Kerklaantje 1
4532 JK Terneuzen

Algemeen

  • De geschiedenis van Terneuzen

Financiële gegevens

  • Terneuzen